Sepetim

50 TL ve üzeri siparişlerde Kargo ÜCRETSİZ

Tüm ürünler aynı gün kargoya verilir.

Gizlilik ve İade Politikası

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

GENEL:

 1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 1. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 1. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı’ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

 1. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

CAYMA HAKKI:

 1. ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 2. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET

ADI/UNVANI: Nilgün ÖZEN       
ADRES: Atariye mah. Zafer sokak no 11 Mustafakemalpaşa/Bursa
EPOSTA: info@kediboyuntasmasi.com
TEL: +905013227392

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 1. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.
 2. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.
 3. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI’ ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

 1. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)
 2. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE KOŞULLARI:

 1. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 2. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
 3. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 1. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilengayrimaddimallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 1. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT

 1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak,  banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
 2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Kedi tasması, genellikle estetik amaçla kullanılsa bile aslında güvenlik açısından kullanılan bir üründür. Şöyle ki; pirelerden korur, evde saklandığında bulmanız kolay olur, dışarıya kaçarsa tasmalı olduğu için başkaları size ulaşır ve bulunabilirliği artar. Tüm bu sebepler zaten birer kedi tasması sahibi olmanız için yeterli gözükmektedir. Apartman içerisinde beslenen kedilerde farklı bir dairede kedi olması nedeniyle birbirlerinin kokularını alabilmektedir. Bu koku onları dışarı çıkma ve diğer kediyi görmek gibi iç güdülerini tetiklediği için kaçma isteği oluşturmaktadır. Aslında sadece minik dostunuz aşırı meraklı olduğundan dolayı bir göz atıp gelecektir. Fakat bazı durumlarda gelmeyebilir, yolu bulamayabilir ve kaybolması ise söz konusu olabilir. Bu etkenlerin önüne geçmek için isimli kedi tasması tercih edilirken, zilli kedi tasması modelleri de son derece ilgi görmektedir.

Kedi tasması birçok modelde ve renkte sizlere sunulabilir. Bunların en başında gelen ayarlanabilir özellikli bir tasma alıyor olmanız uzun sürelerce kullanabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Zil ise diğer etkenlerdir. Zilli ve hatta farklı renkte zillerin olduğu tasmaları görmeniz ise kaçınılmazdır. Kedi tasması modelleri arasında renk ve ebat gibi ayrıştırmaları yaptıktan sonra minik dostunuza en yakışacak olan modeli bulabilirsiniz.
Onun en şirin hallerine seçeceğiniz modeller ile tanık olmak sizlere de ekstra keyif verecektir. Zilli ve çıngıraklı olarak geçen kedi tasması modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Sebebi ise kedi tasması ne işe yarar adlı başlıkta anlatıldığı şekildedir.
Eğer bahçeli bir eviniz varsa ya da sürekli dışarı çıkarttığınız bir kediniz varsa tüp isimlikli kedi tasması diye geçen modellere bakabilirsiniz. Tasmanın içerisinde yer alan bir kağıt ile adres ve telefon gibi bilgilerinizi bıraktığınız takdirde başka kedi sahipleri kaybolma durumlarında sizlere kolaylıkla ulaşabilirler.

Kedi boyun tasması yapılarına ve içerisinde yer alan materyallere göre değişkenlik göstermektedir. 15 TL ile 60 TL arasında yer alan fiyatları sayesinde her bütçeye göre kedi boyun tasması bulabilmeniz mümkün olacaktır. Kedi boyun tasması fiyatları genellikle aşağıdaki gibidir.

 • Standart kedi boyun tasması fiyatı: 15-25 TL
 • Simli kedi boyun tasması fiyatı: 25 TL
 • Pati desenli kedi boyun tasması fiyatı: 25-30 TL
 • Desenli kedi boyun tasması fiyatı: 25-30 TL
 • Kadife kedi boyun tasması fiyatı: 18-27 TL
 • Kedi gezdirme tasması fiyatı: 30-40 TL
 • Reflektörlü kedi boyun tasması fiyatı: 25-35 TL
 • İsimli kedi boyun tasması fiyatı: 40-50 TL
 • Lastikli kedi boyun tasması fiyatı: 18 ile 25 TL
 • Papyonlu kedi boyun tasması: 18 ile 24 TL
Fiyat aralıklarına sahiptir. Bu fiyatlar dahilinde sitemizden ürünleri temin edebilirsiniz. Yalnız fiyatların yazıldığı tarih itibari ile güncel kur farklılıklarından dolayı değişkenlik olabilir. Kedi boyun tasması satın alma esnasında ürün sayfasından güncel fiyatını kontrol etmenizde fayda olacaktır.

Standart kedi boyun tasması genellikle kolon üzerine hazırlanan ve düz renklerden oluşan tasmalara verilen isimdir. Bu tasmalar ayarlanabilir özellikte olduğu gibi zilli ve çıngıraklı yapıya sahiptir. Ekonomik olan bu modeller 15 ile 25 TL arasında değişen fiyat etiketlerine sahiptir. İlk kez kedi sahiplenmiş kişiler için ya da kedisine tasma alışkanlığı kazandırmak isteyen kişiler için standart kedi boyun tasması son derece doğru bir tercih olacaktır.

Simli kedi boyun tasması genellikle kadife kumaş üzerine sim uygulanması ile ortaya çıkartılan kumaşlardan elde edilen modellerdir. Bu modellerin normal simlerden farkı ise simlerin dökülmemesidir. Yani bilinen türde bir sime sahip değil yapay ve dökülmeyen simlere sahip olan simli kedi tasması modelleri ince yapıya sahiptir. Genellikle çok tüylü olmayan kedi ırklarında tercih edilir ve kullanılırlar. Simli kedi boyun tasması modelleri fiyatları genellikle 25 TL bandındadır.

Desenli kedi boyun tasması 2 farklı türde üretilmektedir. Birisi kolon üzerine direk baskı yapılıp daha az dayanıklılık sağlarken, diğeri ise ayrı bir kolon üzerine baskı yapılarak daha uzun ömürlü tutulmaktadır. Her iki desenli kedi boyun tasması da sizlere sunulmaktadır. Alt tarafı kolon üst tarafı baskı olarak kullanılan desenli kedi boyun tasması modellerinin fiyatları ise genellikle 25 ile 30 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Pati desenli kedi boyun tasması son derece ilgi gören ve birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Minik dostlarımızın patilerinin simgesinin yer aldığı ve farklı renklerde üretilen bu modeller son derece kullanışlıdır. Uzun ömürlü yapıları nedeniyle pati desenli kedi boyun tasması modellerini ilgili bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz. Fiyatları ise 25 ile 30 TL bandında değişkenlik gösteren bu modelleri sitemizden temin edebileceğinizi unutmayınız.

Kadife kedi boyun tasması adından da anlaşılacağı üzere kadife bir yüzeye sahiptir. İnce yapıları sayesinde son derece kullanışlı olan bu tasmalar ayarlanabilir özelliktedir. Zilli ve çıngıraklı olması nedeniyle yeni kedi sahiplerine önerilmektedir. 8 Farklı renk çeşidi yer alan bu ürünleri tercih etmek ve hem desenli hem de kadife olan modelleri görmek için sitemizdeki ilgili bağlantıları kullanabilirsiniz. Genellikle 17 TL ile 27 TL arasında fiyat etiketine sahiptir.

Lastikli kedi boyun tasmaları son derece güvenlidir. Bazı durumlarda boyun tasmaları bol geldiğinden kaynaklı olarak kedilerin çenesine takılma ve ciddi sıkıntı oluşturabilme riski vardır. Bu sorunun önüne geçmek için üretilen lastikli kedi boyun tasması esnek ve elastik bir yapıya sahip olduğundan dolayı herhangi bir riski bulunmamaktadır. Kadife olarak üretilen ve özel olarak kumaşı hazırlanan bu ürün grubuna ilgili sayfa üzerinden bakabilir ve mevcuttaki desenlerden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Reflektörlü kedi boyun tasması son derece kullanışlı ve birçok kedi sahibi tarafından ilgi görmektedir. Özellikle sokak hayatı olan ya da sürekli dışarı çıkan kedilerde tercih edilen reflektörlü kedi tasması farklı renk ve seçeneklerde üretilmektedir. Aynı aracınızın reflektörü gibi ışık vurduğunda yansıması nedeniyle kedinizin daha belirgin olmasına olanak tanımaktadır. Buda fark edilebilirliği arttırdığından dolayı sizlere her zaman artı bir özellik olarak yansımaktadır. Reflektörlü kedi boyun tasması için sitemizden sipariş verebilir ve tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu ürün işlevsel olabilmesi adına reflektörlü kedi gezdirme tasması olarak da üretilmekte ve satılmaktadır. 20 ile 35 TL arasında fiyat etiketine sahiptir.

İsimli kedi boyun tasması yine çok ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller isimli olması nedeniyle kedinizin kaybolma ihtimalini en aza indirir. Bir tarafından kedinizin adı yazarken diğer tarafta ise sizlere ait iletişim bilgilerinin yer alması son derece önemlidir. Kediniz sürekli dışarı çıkıyor ya da evde kaçma isteği duyuyorsa künyeli kedi tasması modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer bir seçenek bir sokak kedisi besliyor ve onun için edişe ediyorsanız da yine isimli kedi tasması tercih etmeniz sizlere her zaman artı katacaktır. Bir başkası tarafından bulunması durumunda minik dostunuzun sizlere ulaşması çok daha kolay olacaktır. 40 ile 50 tl arasında fiyat etiketi bulunur.
Künyeli ya da diğer adı ile isimli kedi boyun tasması son derece kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde kedinizin adını bir metal ya da pleksiglas parça üzerine yazarak kullanabilirsiniz. Bir yüzünde kedinizin kedi yazarken bir yüzünde ise telefon numaranızın yer alması nedeniyle kedinizin başına olası bir şey gelmesi durumunda onu rahatlıkla bulabilirsiniz. Her anlamda sizlere fayda sağlayabilecek olan isimli kedi tasması modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kedi gezdirme tasması son derece işlevsel ve kullanışlı bir üründür. Genellikle kediler, köpekler gibi sürekli dışarıda gezmez. Bir köpek gibi kedileri sürekli sahibinin tasma ile gezdirdiğiniz görmek çok olası bir durum değildir. Yalnız kedi gezdirme tasması diye tabir edilen kedi göğüs tasmalarının asıl kullanım amaçları da bu değildir. Bazen balkonda otururken ya da bahçenizde otururken minik dostunuza daha konforlu bir yaşam sunabilmek için ona bir kedi gezdirme tasması almanız gerekmektedir. Bu tasma ile birlikte kendisi güvende olacak ve yakınınızdan ayrılmayacaktır. Kedi göğüs tasması genellikle 2 tür modelde bulunmaktadır.
Airmesh kedi gezdirme tasması: Yelek şeklinde modeli ve içerisinde yer alan özel hava alan katmanlı kumaşı sayesinde son derece dayanıklı bir üründür. 3 farklı renk ve 5 farklı bedenden oluşan bu ürünü sitemizden temin edebilirsiniz. Kedinizin boyun ve göğüs ölçülerini bilerek sipariş vermeniz airmesh kedi gezdirme tasmasının tam olmasını sağlayacaktır. Bu durumda tasmayı çıkartma ihtimalini en aza indirebilir ve gönül rahatlığı ile kedinizle seyahat dahi edebilirsiniz. Fiyatları genellikle 50 ile 70 TL arasındadır.
Kolon kedi gezdirme tasması: Kolon şeklinde olan modellerde ön patilerden geçirilerek kullanım sağlanır. Kedinizi hem boyun hem de göğüs bölgesinden kavrayarak tutan bu tasma modelinde kedi gezdirme kayışı da yer almaktadır. İkili bir set olarak satılan kolon kedi gezdirme tasması da 3 aydan küçük ya da 6.5 kg üzerindeki kedilerde önerilmemektedir. Bu tür kediler için yukarda yer alan airmesh hava alan kedi göğüs tasması tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Fiyatları genellikle 30 ile 40 Tl arasındadır.

Kedi tasması alırken dikkat edilmesi gerekenler kedinizin hangi tür tasmaya ihtiyacı olduğunu bilmenizle doğrudan orantılı bir etkendir. Yukarıda bahsi geçen modeller için sizlere her modele göre birer açıklamada bulunduk. Bu modeller arasından dilediğinizi seçtikten sonra dilerseniz canlı destek hattımızdan müşteri temsilcimize daha ayrıntılı bilgi vererek hangi tür tasmayı seçmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Önerimiz; kediniz en az 2-3 aylık olmadan tasma kullanmayınız. Bu dönemlerde kediler çok hareketli olduklarından dolayı ve boyunları çok küçük olduğu için tasmayı tutamayacaklardır. Bir kedi ortalama 2-3 aylığa kadar anne sütünü emmeye ve annesinden beslenmeye devam edeceğinden dolayı sizlerden ziyade annesinin himayesi altında olacaktır. Dolayısı ile 3 ayını doldurmadan alacağınız birçok kedi tasması kedinize bol gelebilir.

woo
Ücretsiz Kargo Avantajı

50 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ

İade İmkanı

Ürünlerde İade İmkanı

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz aynı gün kargolanır

Güvenli Ödeme

SSL sistemi ile güvenli ödeme yapın