Sepetim

50 TL ve üzeri siparişlerde Kargo ÜCRETSİZ

Tüm ürünler aynı gün kargoya verilir.

Kedi Gezdirme (Göğüs) Tasması Nasıl Takılır?

Kediler, etcil ve özgür ruhlu canlılardır. Kediler doğası gereği bir başkasına ait olmayı ya da onun izinden yürümeyi tercih etmezler. Atalarından gelen ırkları nedeniyle yalnız başına ve özgürce hareket etmek onlar için en doğru yoldur. Kedilerle ilgili bilinen ve söylenen bir çok varsayım bulunmaktadır. Temiz oldukları ise başlı başına bir gerçektir. En yakın rakibi evcil hayvan olan köpeklere göre daha titiz canlılardır. Yeni kedi sahiplerinin kedi tasması konusunda bilinçlenmesi gerekmektedir.

Çok Küçük Kedilere Tasma Takmayın!

Kediler doğar doğmaz tasma takılmaz. Bizim önerimiz 3 ayını geçmemiş bir kediye tasma takılmaması yönündedir. Çünkü bu sürece kadar minik dostumuz anne sütüne ihtiyaç duyacaktır. Koşup oynayacaktır. İlerleyen yaşlarına göre en hareketli dönemlerini bu yaş aralığında yaşayacaktır. Dolayısı ile onun hareket kabiliyetini kısıtlamak çok doğru bir davranış değildir. Örneğin tasmada yer alan zil/çıngırak su içerken suyun içine girecektir. Boynundan aşağı sarkarak ona zorluk çıkartacaktır ve tasmanın ona büyük gelme olasılığı ise son derece yüksektir.

3 ay ona zaman tanıdıktan eviniz büyükse ve hangi deliğe girdi tespit etmek istiyorsanız standart kedi tasması kullanabilirsiniz. Bu onları takip etmeniz açısından faydalı olacaktır. Ancak dışarı ile haşır neşir olacaksa onlara kedi göğüs tasması takmanızı öneriyoruz. Burada da kritik bir etken var. en az 1,5-2kg olmadan kedinize göğüs tasması takmayın. Çünkü her ne kadar sağlam yapıda olsa bu canlılar son derece elastik olduklarından dolayı o tasmadan kurtulabilme oranları çok yüksektir.

Kediler kafalarının geçtiği her yerden geçebilirler. Evet doğru. Kıkırdak kemiklerinden dolayı bir kedinin kafası nereye sığıyorsa büyük oranla vücudunu da o bölgeden sorunsuz bir şekilde geçirebilir. Bu nedenle tercih edeceğiniz kedi gezdirme tasması tam onun bedenine göre olmalı ve bol kalmamalıdır. Bu sayfa üzerindeki bağlantılara tıklayarak ürün gruplarını inceleyebilirsiniz.

Kedi Gezdirme Tasması Nasıl Takılır?

Kedi gezdirme tasması nasıl takılır diyorsanız cevabının son derece basit olduğu aşikardır. Fakat yeni kedi sahiplenenler gelen ürünlerde bu nasıl kediye takılacak? şeklinde bir yanılgıya düşebilirler. Sizleri bu konudan kurtarmak için görselerle beraber hazır anlatım şeklini sunuyoruz.

Yukardaki görselde anlaşılacağı gibi 3 madde halinde kedinize göğüs tasmasını takabilirsiniz. Yalnız bu anlatım sadece kordon şeklinde ipli olan kedi göğüs tasması modelleri için geçerlidir.

Kedi Gezdirme Tasması Nasıl Takılır?

  1. Tasmayı kartondan çıkardıktan sonra Görsel 1’deki görüntüyü almasını sağlayın.
  2. Kısa kısım kedinizin ya da köpeğinizin boynuna, uzun kısım beline gelecek şekilde ayarlamasını yaparak takınız.
  3. Takma işlemi bittiğinde elde ettiğiniz görüntü Görsel 2’deki gibi olmalıdır.

Sormak istediğiniz diğer konuları yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Aşağıda satışını yaptığımız kedi göğüs tasmalarını inceleyebilir ve ürün detaylarına göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Kargo Avantajı

50 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZ

İade İmkanı

Ürünlerde İade İmkanı

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz aynı gün kargolanır

Güvenli Ödeme

SSL sistemi ile güvenli ödeme yapın